2MBI400U4H-170-05
Product Categories
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
2MBI400U4H-170-05
  • 1
Package : Module
Packaging : Box
Product Category : IGBT Modules
RoHS : 100% Green available
Manufacturer : Fuji Electric
Description : IGBT Module U-Series 600V / 400A 2 in one-package